Planet Plus

Nagradzanie za kupowanie – oszczędzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe z Programem Planet Plus w BS Głubczyce.

Z przyjemnością informujemy, że Portal Planet Plus został nowym partnerem Banku Spółdzielczego w Głubczycach. W ten sposób Klienci naszego Banku otrzymują kolejne nowoczesne narzędzie, które pozwoli w prosty sposób zaoszczędzić dodatkowe środki podczas zakupów przez Internet.

Masz kartę Banku Spółdzielczego w Głubczycach? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie, wejdź na www.pl.plente.com/ i zobacz jakie to proste i jak wiele możesz zaoszczędzić robiąc zakupy przez Internet.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której użytkownicy mogą dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji, a co najważniejsze za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem serwisu użytkownicy otrzymują gotówkę, którą mogą wypłacić na swoje konto bankowe.

Po pierwsze, zakupy zawsze rozpoczynaj z Planet Plus – ponieważ sklep, w którym chcesz dokonać zakupu przez internet może współpracować z naszym portalem i możesz otrzymać część pieniędzy z powrotem za swój zakup w formie Cashback.

Aby skorzystać z profitów jakie daje Ci konto na portalu Planet Plus, wystarczy że:

– zalogujesz się na portalu,

– wybierzesz sklep,

– dokonasz zakupu bezpośrednio na stronie sklepu korzystając z promocji i rabatów a zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie.

Pamiętaj, że Cashback łączy się z Promocjami i Wyprzedażami, byś mógł zaoszczędzić jeszcze więcej.

Już ponad 130 Banków Spółdzielczych współpracuje z Planet Plus, których klienci łącznie zaoszczędzili ponad 25 milionów złotych!

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne. Przyłącz się do nas!

www.pl.plente.com/

* Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Głubczycach oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.