Ubezpieczenia ONLINE z Generali w Banku Spółdzielczym w Głubczycach

Ubezpieczenia bez wychodzenia z domu? Tak, teraz jest to możliwe.

Z przyjemnością informujemy, że w ramach naszej współpracy ze światowym liderem w sektorze ubezpieczeń, firmą GENERALI, na naszej stronie internetowej udostępniliśmy możliwość zawarcia ubezpieczenia.

Po kliknięciu zostaną Państwo przeniesieni na dedykowaną naszym Klientom stronę Programu partnerskiego: “BANK SPÓŁDZIELCZY W GŁUBCZYCACH” ze specjalną, atrakcyjną ofertą ubezpieczeń.


Korzystając z dedykowanego linku bez wychodzenia z domu w Generali kupisz:

  • Ubezpieczenie podróży
  • Ubezpieczenie samochodu
  • Ubezpieczenie domu i mieszkania
  • NNW indywidualne
  • NNW dziecka
  • Koszty rezygnacji z podróży

Ubezpieczenia GENERALI ONLINE

Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty lub zapraszamy do siedziby Banku w celu zapoznania się z pełną ofertą ubezpieczeniową.


O GENERALI


Generali Polska jest częścią jednej z największych globalnych firm ubezpieczeniowych i zarządzania aktywami. Założona w 1831 roku, obecnie działa w 50 krajach, obsługuje ponad 66 milionów Klientów, którzy w 2020 roku zawarli umowy ubezpieczenia z Generali o łącznej wartości ponad 70 miliardów euro. Ambicją Generali jest bycie partnerem na całe życie dla swoich klientów. Firma oferuje innowacyjne i spersonalizowane rozwiązania dzięki niezrównanej sieci dystrybucji.

Generali w Polsce działa od 1998 roku. Zapewnia swoim klientom kompleksową ochronę ubezpieczeniową na każdym etapie ich życia: od ubezpieczeń majątkowych, takich jak ubezpieczenie samochodu, mieszkania, ubezpieczenia firm przez ubezpieczenia na życie, zarówno indywidualne, jak i grupowe, po fundusze emerytalne i inwestycyjne.