DZIEŃ PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWYCH #WartoBezgotówkowo

#WartoBezgotówkowo

Podczas Dnia Płatności Bezgotówkowych zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności elektronicznych.

Tegoroczna kampania odbywa się pod hasłem #WartoBezgotówkowo. Płacenie przez internet, kartą czy telefonem to oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo. Chcemy by jak najwięcej osób czerpało korzyści z płacenia drogą elektroniczną i inspirowało do tego innych.

Przyłącz się do nas i pokaż, że #WartoBezgotówkowo!

Dlaczego warto bezgotówkowo?

Nasze finanse stają się coraz bardziej cyfrowe – przelewy robimy przez internet, za zakupy płacimy kartą lub telefonem. W kampanii zachęcamy do aktywnego korzystania z płatności bezgotówkowych. Dla konsumentów i dla przedsiębiorców oznaczają one oszczędność czasu, większe bezpieczeństwo i wygodę.

Strona WartoBezgotowko.pl to serce kampanii. Tu znajdziesz informacje o wszystkich najnowszych promocjach i zachętach dotyczących płatności bezgotówkowych. Jeżeli masz własny pomysł na promocję, akcję edukacyjną, czy konkurs to zarejestruj się na WartoBezgotowko.pl i razem z nami zachęcaj do płacenia drogą elektroniczną – czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

 

O konkursie

Organizatorzy kampanii społecznej „Warto Bezgotówkowo” zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konkursach na tekst lub rysunek, który atrakcyjnie i ciekawie przedstawi przyszłość płatności bezgotówkowych w Polsce.

Jak będą wyglądać płatności bezgotówkowe w przyszłości? Czy pojawią się nowe, nieznane jeszcze formy płatności elektronicznych? Jakie korzyści będziemy czerpać z ich stosowania?

Odpowiedz na te i inne pytania o przyszłość płatności bezgotówkowych w formie pracy literackiej (o dowolnej objętości) lub rysunku.

Cenione będą:

  • oryginalny i ciekawy pomysł,
  • atrakcyjna forma,
  • podkreślenie korzyści z płatności bezgotówkowych,
  • język (w przypadku konkursu literackiego).

Prace należy zgłaszać do 18 października mailem na adres konkurs@WartoBezgotowko.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko, mail oraz telefon kontaktowy.

W konkursach mogą wziąć udział wszyscy chętni (w przypadku konkursu plastycznego tylko uczniowie szkół podstawowych).

Ogłoszenie laureatów nastąpi 23 października 2017 r.

Gorąco zapraszamy do udziału! Na autorów najlepszych prac czeka nowoczesny sprzęt komputerowy – m.in.:

  • tablet Microsoft Surface Pro 4 z klawiaturą (główna nagroda w konkursie literackim)
  • tablety – m.in. Samsung Galaxy Tab A
  • dyski zewnętrzne
  • inne drobne upominki

Więcej informacji znajdziesz na WartoBezgotowko.pl .

Zobacz także na twitter.com/bezgotowkowo