Nowa bankowość elektroniczna w BS Głubczyce

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy iż Bank Spółdzielczy w Głubczycach oddaje swoim klientom do dyspozycji  nową wersję bankowości elektronicznej.

Główną zmianą oprócz odświeżonego, nowoczesnego wyglądu jest pełna obsługa technologii RWD. Responsive Web Design – (RWD) technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetl się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Kolejną ważną zmianą w porównaniu do poprzedniej wersji będzie zmiana systemu autoryzacji. Listy z hasłami TAN będą naturalnie wygaszane a transakcje potwierdzać będziemy jednorazowym kodem dostarczanym za pośrednictwem wiadomości SMS.

Nie zmienia się sposób logowania (identyfikatory, hasła).

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pokazowymi filmami dotyczącymi nowej bankowości elektronicznej oraz instrukcji użytkownika zamieszczonymi poniżej.

Instrukcja Użytkownika systemu eBankNet.

Mamy nadzieję, że powyższe modyfikacje spotkają się z Państwa akceptacją i pozwolą na bardziej komfortowe korzystanie z usług naszego banku. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie nowej bankowości elektronicznej zapraszamy do kontaktu przez formularz.